Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-26, 14:17


W najbliższy weekend miało mieć miejsce jedno z bardzo istotnych dla naszego regionu wydarzeń sportowych- derby Podkarpacia.

Niestety pandemia wpływa na wszystkie obszary życia, również na sport. Tym razem zakażenia wirusem COVID- 19 dotknęły zawodników drużyny Miasta Szkła Krosno.

Owy zespół miał w najbliższym czasie rozegrać spotkanie z drużyną Rawlplug Sokół Łańcut. Niestety mecz został odwołany, a jego nowy termin nie został jeszcze ustalony.

W związku z tym łańcucka drużyna szykuje się do kolejnych rywalizacji z drużynami z Suzuki 1 Ligii.

Jak na ten moment wygląda stan zdrowotny zawodników Sokoła?

Jak powiedział nam trener Dariusz Kaszowski:

Na ten moment wszyscy zawodnicy są zdrowi. Nikt nie zgłasza żadnych problemów ze zdrowiem. Jak na razie ten wirus nas omija i mam nadzieję, że będzie tak do samego końca (red. rozgrywek ligowych).

Według terminarza kolejnym przeciwnikiem drużyny z Łańcuta będzie AZS UMCS Start II Lublin, z którym Sokół zmierzy się 2 lutego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sportowy weekend w Łańcucie

Ubiegły weekend zdecydowanie upłynął pod znakiem sportu w Łańcucie.

Czytaj więcej

PTG Sokół Łańcut vs. Decka Pelplin

Już w najbliższą sobotę, na łańcuckiej hali MOSiR ponownie pojawią się sportowe emocje.

Czytaj więcej

FC Sport Południe Łańcut zmierzy się z drużyną JKS Jarosław

Już w najbliższą niedzielę w łańcuckiej hali MOSiR odbędzie się kolejny futsalowy pojedynek.

Czytaj więcej