Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-20, 12:59


Już w najbliższą sobotę, na łańcuckiej hali MOSiR ponownie pojawią się sportowe emocje.

Jeśli chcecie przeżyć najbliższą sobotę w duchu koszykarskiej rywalizacji, to najbliższy mecz Rawlplug PTG Sokół Łańcut vs. Decka Pelplin spełni Wasze oczekiwania.

22 stycznia o godz. 17:30 na hali MOSiR w Łańcucie podopieczni Dariusza Kaszowskiego podejmą drużynę z Pelplina, która aktualnie plasuje się na 13 miejscu w tabeli rozgrywek.

Dodatkowych emocji całemu wydarzeniu może dodać fakt, iż podczas niego nastąpi rywalizacja ojca z synem. Mateusz Kaszowski- lider drużyny przyjezdnych wraz z kolegami z drużyny będzie walczył o zwycięstwo nad Sokołem prowadzonym przez własnego tatę.

Szczegóły dotyczące meczu znajdziecie na plakacie poniżej.

FOT. PTG SOKÓŁ ŁAŃCUT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

FC Sport Południe Łańcut zmierzy się z drużyną JKS Jarosław

Już w najbliższą niedzielę w łańcuckiej hali MOSiR odbędzie się kolejny futsalowy pojedynek.

Czytaj więcej

Rawlplug Sokół Łańcut vs AZS AGH Kraków

Rawlplug Sokół Łańcut zaprasza na mecz w najbliższy czwartek (tj. 30 grudnia 2021 r.) do łańcuckiej hali MOSiR. Tym razem gospodarze zmierzą się z drużyną z Krakowa. Start spotkania o godz. 18:00.

Czytaj więcej

FC Sport Południe Łańcut zwycięża pierwszy mecz u siebie

12 grudnia na hali MOSiR w Łańcucie miał miejsce historyczny mecz.

Czytaj więcej