Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-13, 12:20


11 grudnia judocy z Łańcuta mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas Mikołajkowego Turniej Judo Dzieci w Bochni.

Podczas rywalizacji na 6 matach walczyło 367 judoków z 35 klubów z Polski i Czech. W kategorii drużynowej zwycięstwo odnieśli gospodarze – MOSiR Bochnia, zdobywając 37 medali: 10 złotych, 11 srebrnych i 16 brązowych.

Również zawodnicy Judo Łańcut – AJR wywalczyli kilka krążków:

  • w kategorii chłopców poniżej 14 lat w kategorii wagowej 55 kg pierwsze miejsce zdobył Adam Dębski,
  • w kategorii chłopców poniżej 14 lat w kategorii wagowej 38 kg drugie miejsce zdobył Szczepan Filip,
  • w kategorii chłopców poniżej 14 lat w kategorii wagowej 66 kg drugie miejsce zdobył Przemysław Lew.
FOT. Judo Łańcut – AJR

Zawodnicy szlifują swoje umiejętności pod okiem trenerów Marcina Paśko i Pawła Pawliczaka.

Gratulujemy ostatnich sukcesów i życzymy dalszych wysokich osiągnięć.

Tekst: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rzuć pluszakiem na parkiet

Od kilku lat PTG Sokół Łańcut prowadzi coroczną mikołajkową akcję zbierania pluszaków oraz materiałów i przyborów szkolnych. W tym roku odbędzie się ona 10 grudnia podczas meczu z drużyną Suzuki Arka Gdynia.

Czytaj więcej

Sportowe Mikołajki w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

5 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyła się jedenasta już edycja Sportowych Mikołajek. Organizatorem zawodów jest MOSiR Łańcut oraz Burmistrz Miasta.

Czytaj więcej

Kolejny sportowy weekend za nami

Jak często możemy zaobserwować sport, to dynamicznie rozwijający się obszar w naszym mieście. A co za tym idzie, wiele sportowych drużyn z naszego Łańcuta stale walczy o jak najwyższe cele w swoich ligach. Przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie pojedynków z minionego weekendu.

Czytaj więcej