Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-08, 08:59


Od kilku lat PTG Sokół Łańcut prowadzi coroczną mikołajkową akcję zbierania pluszaków oraz materiałów i przyborów szkolnych. W tym roku odbędzie się ona 10 grudnia podczas meczu z drużyną Suzuki Arka Gdynia.

Co można przynieść oprócz pluszaków? Np. długopisy, kredki, flamastry, ołówki, zeszyty, bloki rysunkowe, itp.

Akcje cieszą się dużym zainteresowaniem. Wzorem lat ubiegłych, pluszaki na znak spikera wyrzucimy na parkiet podczas przerwy meczu. Liczymy na to, że zasypie nas deszcz pluszowych zabawek, bo znamy Wasze gorące serca, zawsze chętne do pomocy – informują organizatorzy. – Pluszaki mogą być nowe, ale i używane, lecz w bardzo dobrym stanie, tak, aby mogły cieszyć jeszcze wiele lat, nie jedno potrzebujące dziecko. Zjednoczmy się w tym dniu, zróbmy dobry uczynek i miejmy z tego wiele radości. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, by tego dnia było nas jak najwięcej – dodają.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sportowe Mikołajki w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

5 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyła się jedenasta już edycja Sportowych Mikołajek. Organizatorem zawodów jest MOSiR Łańcut oraz Burmistrz Miasta.

Czytaj więcej

Kolejny sportowy weekend za nami

Jak często możemy zaobserwować sport, to dynamicznie rozwijający się obszar w naszym mieście. A co za tym idzie, wiele sportowych drużyn z naszego Łańcuta stale walczy o jak najwyższe cele w swoich ligach. Przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie pojedynków z minionego weekendu.

Czytaj więcej

Zawodniczki LUKS Zieloni Łańcut na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym

W dniach 25.11- 4.12.2022 roku w Skierniewicach rozgrywane są Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym. Do rywalizacji sportowej zgłoszono łącznie 578 zawodników: 265 pań i 322 panów z 28 krajów. W tym gronie znalazły się już dobrze znane w Łańcucie siostry Blajer.

Czytaj więcej