Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-02, 09:21


W dniach 25.11- 4.12.2022 roku w Skierniewicach rozgrywane są Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym. Do rywalizacji sportowej zgłoszono łącznie 578 zawodników: 265 pań i 322 panów z 28 krajów. W tym gronie znalazły się już dobrze znane w Łańcucie siostry Blajer.

Po przerwie w występach na arenie międzynarodowej spowodowanych pandemią i ostatnich zawodach w 2019 r. w Japonii łańcuccy zawodnicy wracają do rywalizacji.

FOT. ADAM BIELECKI

Podczas Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym w Skierniewicach w nowej dla siebie dyscyplinie zaprezentowały się zawodniczki klubu LUKS Łańcut- Aleksandra i Gabriela Blajer.

FOT. ADAM BIELECKI

W ramach rywalizacji w kategorii juniorek do lat 23 w wadze do 52kg Aleksandra Blajer zajęła V miejsce wynikiem: przysiad ze sztangą 130kg, wyciskanie sztangi leżąc klasyczne 75kg i martwy ciąg 150 kg – łącznie 355kg.

W kategorii juniorek do lat 23 w wadze do 57 kg Gabriela Blajer zajęła XI miejsce wynikiem: przysiad ze sztangą 135 kg, wyciskanie leżąc klasyczne 75kg i martwy ciąg 160kg – łącznie 370kg.

Gratulujemy siostrom Blajer uzyskanych wyników oraz życzymy powodzenia w kolejnych rywalizacjach.

Tekst: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcucka drużyna zagra w NBA?

Mimo, iż brzmi to co najmniej jak żart, to nim nie jest. Podopieczni Jerzego Koszuty i Patryka Buszty już rozegrali swoje pierwsze mecze.

Czytaj więcej

XIV Grand Prix Polski w Akrobatyce Sportowej

Wysoki poziom, skomplikowane figury, trzy dni rywalizacji i uzyskanie powołania do kadry narodowej. Akrobaci z Polski i zza granicy zmierzyli swoje siły w ostatni weekend w Łańcucie, podczas Grand Prix Polski w Akrobatyce Sportowej.

Czytaj więcej

Podwyżki cen usług MOSiR Łańcut

Wszyscy obserwujemy stały wzrost cen związany z inflacją oraz wojną za wschodnią granicą, również w Łańcucie musimy się na to przygotować.

Czytaj więcej