Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-11-29, 09:39


Wysoki poziom, skomplikowane figury, trzy dni rywalizacji i uzyskanie powołania do kadry narodowej. Akrobaci z Polski i zza granicy zmierzyli swoje siły w ostatni weekend w Łańcucie, podczas Grand Prix Polski w Akrobatyce Sportowej.

W miniony weekend łańcucka hala MOSiR zgromadziła miłośników akrobatyki sportowej. Była to już 14. edycja Grand Prix Polski im Stanisława Geronia w Akrobatyce Sportowej. Ta niezwykle ważna i prestiżowa impreza sportowa, która miała miejsce w naszym mieście, z roku na rok cieszy się coraz większą frekwencją.

Turniej odbywaja się we wszystkich kategoriach wiekowych. W rywalizacji wzięli udział wszyscy najlepsi akrobaci z Polski i zza granicy. Dla reprezentantów kraju jest to okazja do uzyskania przynależności do kadry narodowej na pierwsze półrocze 2023.

Zawody upamiętniają wybitną postać trenera i wychowawcy wielu mistrzów Europy i Świata – Stanisława Geronia.

Wyniki GRAND PRIX znajdują się na stronie: https://online.itdsport.pl/#/strony/strona-glowna

  • Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub
  • Zdj. i montaż: Piotr Dubiel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Podwyżki cen usług MOSiR Łańcut

Wszyscy obserwujemy stały wzrost cen związany z inflacją oraz wojną za wschodnią granicą, również w Łańcucie musimy się na to przygotować.

Czytaj więcej

Finał VI Quizu Piłkarskiego

Wczoraj – 21 listopada odbył się finał VI Quizu Piłkarskiego organizowanego od 2012 przez MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej

Łańcuckie zespoły taneczne wróciły z Mistrzostw Świata

Od 14 do 19 listopada odbywały się w Zielonej Górze IDO WORLD SHOW DANCE CHAMPIONSHIPS. W wydarzeniu tym uczestniczyły dwa zespoły taneczne z Łańcuta- „Iskierka” oraz „Gracja”.

Czytaj więcej