Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-07, 09:16


5 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyła się jedenasta już edycja Sportowych Mikołajek. Organizatorem zawodów jest MOSiR Łańcut oraz Burmistrz Miasta.

Zawody skierowane są do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta.

Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy I, II, III. Dzieci z wielkim zapałem rywalizowały w takich konkurencjach jak: sztafeta, „przewróć-postaw”, rzut woreczkiem do celu, „zostaw-zabierz” oraz „nałóż-zdejmij” – tłumaczą organizatorzy.

Po zakończonych rywalizacjach, drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy, które wręczyli Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, Dyrektor MOSiR Jerzy Hałka oraz Zastępca Dyrektora MOSiR Adam Onyszczuk. Nie zabrakło również św. Mikołaja z prezentami.

Klasyfikacja końcowa dostępna jest TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kolejny sportowy weekend za nami

Jak często możemy zaobserwować sport, to dynamicznie rozwijający się obszar w naszym mieście. A co za tym idzie, wiele sportowych drużyn z naszego Łańcuta stale walczy o jak najwyższe cele w swoich ligach. Przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie pojedynków z minionego weekendu.

Czytaj więcej

Zawodniczki LUKS Zieloni Łańcut na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym

W dniach 25.11- 4.12.2022 roku w Skierniewicach rozgrywane są Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym. Do rywalizacji sportowej zgłoszono łącznie 578 zawodników: 265 pań i 322 panów z 28 krajów. W tym gronie znalazły się już dobrze znane w Łańcucie siostry Blajer.

Czytaj więcej

Łańcucka drużyna zagra w NBA?

Mimo, iż brzmi to co najmniej jak żart, to nim nie jest. Podopieczni Jerzego Koszuty i Patryka Buszty już rozegrali swoje pierwsze mecze.

Czytaj więcej