Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-08-07, 09:16


Przed nami ósma edycja biegu Łańcucka Piątka. Start wyścigu już 26 sierpnia!

Wyścig odbędzie się dnia 26.08.2023 roku na terenie ośrodka MOSiR oraz Parku Zamkowego. Biuro zawodów znajduje się w budynku MOSiR ul. Armii Krajowej 57, 37-300 Łańcut.

Trasa biegu to 2 pętle po 2,5 km. Przebiegają one alejkami Parku Zamkowego. Przed biegiem głównym odbędą się biegi dla dzieci. Na każdego czekają nagrody, sportowa rywalizacja, a przy tym dobra zabawa.

Zapisy znajdziecie na www.lancutbiega.pl.

Plakat na wydarzenie Łańcucka Piątka, źródło: lancutbiega.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Od 31 lipca kryta pływalnia będzie nieczynna

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie informuje, że w dniach od 31 lipca do 13 sierpnia br. pływalnia kryta będzie nieczynna. Powodem jest coroczna przerwa technologiczna.

Czytaj więcej

Już 23 lipca kolejny piknik sportowo-rekreacyjny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie zaprasza 23 lipca (niedziela) na kolejny piknik rodzinny na basenie odkrytym.

Czytaj więcej

Stal Łańcut przygotowuje się do kolejnego sezonu

Drużyna piłkarska Stal Łańcut z wielkim entuzjazmem ogłasza rozpoczęcie przygotowań do nadchodzącego sezonu IV ligi podkarpackiej. Klub pod wodzą trenera Krzysztofa Koraba intensywnie pracuje nad zmianami kadrowymi, aby zdobyć nowe umiejętności i osiągnąć sukcesy w wyższej lidze.

Czytaj więcej