Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-07-04, 09:09


Drużyna piłkarska Stal Łańcut z wielkim entuzjazmem ogłasza rozpoczęcie przygotowań do nadchodzącego sezonu IV ligi podkarpackiej. Klub pod wodzą trenera Krzysztofa Koraba intensywnie pracuje nad zmianami kadrowymi, aby zdobyć nowe umiejętności i osiągnąć sukcesy w wyższej lidze.

Wspólne treningi drużyny Stal Łańcut oraz przygotowanie zawodników do rywalizacji w kolejnym sezonie rozpoczną się 11 lipca. Ekipa Stali Łańcut rozegra swój pierwszy mecz kontrolny z beniaminkiem z Lubaczowa, drużyną Valeryiego Sokolenki. Łańcucianie nie spodziewają się łatwego spotkania, ponieważ rywale również zdecydowanie wzmacniają swoje siły na rozgrywki w IV lidze.

Łańcucki klub zaplanował serię sześciu meczów kontrolnych, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia. Przeciwnikami Stali Łańcut będą:

  • Miejski Klub Sportowy HML Pogoń-Sokół Lubaczów
  • MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna
  • ZKS Izolator Boguchwała
  • Sokół Sieniawa
  • Klub Sportowy Ekoball STAL SANOK
  • Stal Rzeszów II

Drużyna z pełnym zaangażowaniem i determinacją, zamierza wykorzystać te mecze kontrolne jako doskonałą okazję do sprawdzenia swojej formy i taktyki przed rozpoczęciem oficjalnych rozgrywek. Trener Krzysztof Korab oraz zawodnicy są zdeterminowani, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i zapewnić kibicom wspaniałe widowisko na boisku.

Nowy sezon IV ligi podkarpackiej rozpocznie się w weekend 12-13 sierpnia 2023 roku. Stal Łańcut jest gotowa na wyzwania, jakie stawia przed nimi ta liga i liczy na wsparcie lokalnej społeczności i oddanych kibiców podczas całego sezonu.

grafika: Stal łańcut

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

8. Łańcucka Piątka – zapisy

Ruszyły zapisy na 8. Łańcucką Piątkę. To cykliczne wydarzenie gwarantuje świetną zabawę oraz sprawdzenie swoich umiejętności biegowych.

Czytaj więcej

Weekendowe wydarzenia [wideo]

Ostatni weekend to wiele wydarzeń sportowych w mieście. Nasza kamera uczestniczyła w piątkowym spotkaniu Klubu Seniora Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, a także w sobotę towarzyszyła seniorom podczas X Jubileuszowej Spartakiady. Nie zabrakło nas również podczas zawodów Nordic Walking.

Czytaj więcej

Złoto dla zawodniczek i zawodników LUKS Zieloni Łańcut w Mistrzostwach Polski

W dniach 16-18.06.2023 roku w Sierpcu rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym. Uczestnicy walczyli o medale i kwalifikacje na start w Mistrzostwach Europy, które w tym roku zostaną rozegrane w Budapeszcie.

Czytaj więcej