Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-07, 07:59


Łańcucki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza osoby pragnące wspomóc orkiestrową ideę do przekazywania przedmiotów na licytację.

Licytacja odbędzie się podczas tegorocznego finału w dniu 31 stycznia 2021 r. Cały dochód trafi na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Krytyczna sytuacja w łańcuckim Polmosie

W połowie grudnia zaczęły do nas docierać informacje dotyczące likwidacji rozlewni w łańcuckiej Fabryce Wódek – Polmos Łańcut. Sytuacja łudząco przypomina tę sprzed 4 lat, kiedy to lokalna społeczność walczyła o ograniczenie grupowych zwolnień w wyżej wymienionym zakładzie.

Czytaj więcej

Film „Papa Georgiou” jutro w TVP3 Rzeszów

Jutro (środa 6.01) na antenie TVP3 Rzeszów o godz. 11:12 zostanie wyświetlony film naszej produkcji. Zapraszamy przed telewizory!

Czytaj więcej

Radni Powiatu uchwalili budżet na 2021 rok

29 grudnia odbyła się XXII Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego w trybie zdalnym. Główną uchwałą jaką Rada Powiatu przyjęła była uchwała budżetowa na rok 2021.

Czytaj więcej