Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-22, 10:16


Już jutro na Placu Sobieskiego poczujemy świąteczny klimat. A to za sprawą organizowanego po raz pierwszy w Łańcucie Miasteczka Wielkanocnego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców i przyjezdnych do uczestnictwa w pierwszym Łańcuckim Miasteczku Wielkanocnym, które odbędzie się już jutro, 23 marca, na Placu Sobieskiego w Łańcucie! To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością wypełni Wasze serca radością i świątecznymi emocjami.

Już od godziny 9:00 rozpocznie się Jarmark Wielkanocny, na którym będzie można nabyć piękne ozdoby, świąteczne smakołyki oraz inne wyjątkowe produkty od ponad 20 wystawców.

Dla wszystkich chętnych przewidziane są warsztaty z garncarstwa oraz tworzenia palm wielkanocnych. Będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się nowych umiejętności oraz stworzyć własnoręcznie piękną ozdobę na święta.

Dla najmłodszych uczestników Miasteczka Wielkanocnego o godzinie 16:00 organizatorzy przygotowali animacje. Główną atrakcją będzie malowanie miejskich pisanek.

Nie zabraknie również konkursów! O godzinie 17:00 zostaną ogłoszone wyniki na najpiękniejsze ozdoby wielkanocne oraz na najpiękniejsze palmy wielkanocne. Atrakcyjne nagrody czekają!

Nie zapomnijcie o wyjątkowym wydarzeniu, które zakończy ten magiczny dzień – już o godzinie 18:00 rozpocznie się niezapomniany koncert Chóru Gospel! To będzie niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w dźwiękach pełnych emocji, radości i ducha świąt. Przyjdźcie, aby doświadczyć niezwykłej atmosfery i podziwiać występ utalentowanych wokalistów.

Zapraszamy więc wszystkich serdecznie do udziału w Łańcuckim Miasteczku Wielkanocnym, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji, świątecznego nastroju i radości. Do zobaczenia jutro na Placu Sobieskiego!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Planowane wyłączenie prądu!

Poniżej zawiadomienie o planowanym wyłączeniu prądu. Sprawdź, czy Ciebie dotyczy!

Czytaj więcej

Posprzątajmy Łańcut razem!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią czas na wielkie porządki! To idealny moment, abyśmy wszyscy razem zaangażowali się w utrzymanie naszego pięknego miasta w czystości.

Czytaj więcej

„Uśmiech na Wielkanoc”

Fundacja im. Adama Hadława serdecznie zaprasza do udziału w akcji „Uśmiech na Wielkanoc”, której celem jest wspieranie potrzebujących mieszkańców Łańcuta i okolic w czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej