Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-04-08, 18:05


Już po świętach wielkanocnych (19 kwietnia) rusza współorganizowany przez nas we współpracy z Miastem Łańcut „Tydzień dla Ziemi w Łańcucie”.

Wciąż wahasz się czy wziąć udział w spotkaniach podczas „Tygodnia Ziemi”?
Wątpisz czy cokolwiek mogłoby Cię zainteresować?

Obejrzyj nasz spot, a znajdziesz odpowiedź na wszystkie te pytania!

Na każde ze spotkań możesz zapisać się korzystając z poniższych kodów QR:

ROŚLINNA WYMIANKA
WYMIANA ODZIEŻOWA
WARSZTATY ZERO WASTE

Po więcej informacji możesz zgłosić się do TV Łańcut, bądź Miasta Łańcut w wiadomości prywatnej, bądź mailowo: tvlancut@gmail.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Znamy program tegorocznego Muzycznego Festiwalu

Dziewięć dni Muzycznego Festiwalu w Łańcucie od 21 maja do 5 czerwca 2022 roku przypada na czas szczególny, w którym muzyka powinna jednoczyć w nadziei na pokój i przypominać, że piękno „ucieleśnione” w muzycznym dziele jest – „płaszczem dobra”.

Czytaj więcej

Uwaga! Wiosenna akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie od 23 kwietnia do 9 maja br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Czytaj więcej

Oddaj 1% podatku w Łańcucie

Jak co roku w na przełomie zimy i wiosny rozliczamy swoje zeznania podatkowe.

Czytaj więcej