Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-04-07, 11:01


Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w terminie od 23 kwietnia do 9 maja br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Oddaj 1% podatku w Łańcucie

Jak co roku w na przełomie zimy i wiosny rozliczamy swoje zeznania podatkowe.

Czytaj więcej

Ogłoszono przetarg na budowę łącznika

Przypomnijmy, że końcem ubiegłego roku wśród rządowego programu budowy 51 obwodnic w ciągu dróg wojewódzkich znalazła się długo wyczekiwana inwestycja – budowa łącznika pomiędzy autostradą A4 a DK94. 23 marca 2022 roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na budowę wschodniej obwodnicy Łańcuta.

Czytaj więcej

Tydzień dla Ziemi w Łańcucie już wkrótce!

Jak wiecie od zawsze staramy się angażować w działania proekologiczne, gdyż wiemy, że warto propagować działania mające na celu poprawienie stanu naszej planety.

Czytaj więcej