Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-04-07, 09:38


W tym roku Miasto planuje wiele inwestycji, jednak największymi i priorytetowymi z nich będą inwestycje drogowe. Wielu mieszkańców zyska nową drogową nawierzchnię przy swoich domach. Jak zapewniał burmistrz Miasta w tym roku wyremontowanych zostanie ponad 30 ulic i zapomnianych uliczek.

Urząd Miasta przygotował szczegółowy Program Przebudowy Dróg Miejskich.

Mieszkańców, którzy nie odnaleźli swoich ulic w zestawieniu na rok 2021 – uspokajam. Konsekwentne remonty dróg miejskich będą wyróżnikiem tej kadencji aż do jej końca. Już teraz w Urzędzie Miasta trwają prace nad planem inwestycji na rok 2022. – czytamy na fanpage burmistrza Miasta. – Priorytet dla mnie w następnych latach będzie stanowiło dokończenie remontów ulic Kąty i Sowińskiego (ich wytypowane odcinki wyremontujemy już teraz) oraz: Daszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Wandy Rutkiewicz i Wiejska.

Komentarze

Norbi pisze:

Czy ulica Dębnik zostanie wyremontowana w 2022 roku czy zostanie zrobiony tylko kolejny projekt?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Remont Miejskiej Biblioteki Publicznej

Od końca lutego prowadzony jest remont budynku biblioteki przy ul. Moniuszki 2. Nowe wnętrze ma być w pełni przystosowane do użytku przez osoby z niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej

Obwodnica Łańcuta. Zobacz etap prac z lotu ptaka

Do września tego roku ma potrwać budowa tzw. obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi krajowej numer 94. Etap budowy jest już bardzo zaawansowany.

Czytaj więcej

Postęp prac na DK94 Łańcut-Głuchów – budowa gazociągu wysokiego ciśnienia

Zakończono kolejny ważny etap prac na rozbudowanym odcinku DK94 Łańcut – Głuchów. Mowa o budowie gazociągu wysokiego ciśnienia DN400 oraz gazociągów średniego ciśnienia zlokalizowanych wzdłuż realizowanej inwestycji.

Czytaj więcej