Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-17, 12:53


Do września tego roku ma potrwać budowa tzw. obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi krajowej numer 94. Etap budowy jest już bardzo zaawansowany.

Prace prowadzone są przy utrzymaniu ciągłości ruchu dwukierunkowego na DK94. Ze względu więc na zachowanie przejezdności i prowadzeniu ruchu przy jednoczesnym realizowaniu prac, na odcinku DK94 występują czasowe utrudnienia w ruchu. Zobaczcie jak postępuje budowa nowej obwodnicy z lotu ptaka.

fot. P. Dubiel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Postęp prac na DK94 Łańcut-Głuchów – budowa gazociągu wysokiego ciśnienia

Zakończono kolejny ważny etap prac na rozbudowanym odcinku DK94 Łańcut – Głuchów. Mowa o budowie gazociągu wysokiego ciśnienia DN400 oraz gazociągów średniego ciśnienia zlokalizowanych wzdłuż realizowanej inwestycji.

Czytaj więcej

Budynek doczekał się rozbiórki

Niszczejąca rudera mieszcząca się przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Cetnarskiego raz na zawsze znika z krajobrazu Łańcuta.

Czytaj więcej

Inwestycje na stadionie miejskim w Łańcucie

Nowa murawa, system nawadniania, oświetlenie, czy zadaszona trybuna. To tylko niektóre z inwestycji jakie Miasto Łańcut wykonało, bądź planuje wykonać na stadionie miejskim przy ul. Traugutta.

Czytaj więcej