Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-28, 14:37


Niszczejąca rudera mieszcząca się przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Cetnarskiego raz na zawsze znika z krajobrazu Łańcuta.

Od dłuższego czasu budynek ten nie tylko straszył wyglądem, ale groził zawaleniem. Dlatego obecna władza postawiła sobie za cel jego wyburzenie.

W końcu po ciężkich staraniach związanych z wykupem, uzyskaniem nakazu rozbiórki, ewidencją zabytków, itp. w dniu wczorajszym obiekt został wyburzony.

Teren po rozbiórce zostanie uprzątnięty. Docelowo uzyskaną przestrzeń wykorzystamy z korzyścią dla okolicznych Mieszkańców. Proszę w komentarzach o ewentualne sugestie, co mogłoby powstać w tym miejscu, aby zyskało ono estetycznie, funkcjonalnie i stało się w końcu bezpieczniejsze – czytamy na fanpage’u burmistrza Miasta.

Komentarze

Mieszkaniec pisze:

Rondo, tak oczywiste że aż dziw bierze że przez tyle kat go nie zbudowano. Myślałem że przy okazji remontu Cetnarskiego to się stanie. Ale jak widać domeną każdej władzy jest gonienie króliczka. Czekamy zatem na rondo przy kolejnych wyborach 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Inwestycje na stadionie miejskim w Łańcucie

Nowa murawa, system nawadniania, oświetlenie, czy zadaszona trybuna. To tylko niektóre z inwestycji jakie Miasto Łańcut wykonało, bądź planuje wykonać na stadionie miejskim przy ul. Traugutta.

Czytaj więcej

Parking przy ul. Żardeckiego powiększony o kolejne miejsca

Do użytku oddano kolejne dwie inwestycje zlokalizowane przy przebudowywanej drodze krajowej nr 94.

Czytaj więcej

Jakie ulice w Łańcucie będą niebawem remontowane? Sprawdź!

Przebudowa dróg w Łańcucie. Sprawdź jakie ulice zostaną zmodernizowane i przebudowane. Prace, przy niektórych z nich zaczną się jeszcze w tym roku.

Czytaj dalej