Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-23, 08:33


Do użytku oddano kolejne dwie inwestycje zlokalizowane przy przebudowywanej drodze krajowej nr 94.

Pierwszą inwestycją jest oddana do użytku druga część parkingu przy ul. Żardeckiego. Dzięki temu Miasto zyskuje ponad 100 nowych, darmowych miejsc parkingowych.

źródło: /www.facebook.com/rkumek/photos

Drugą inwestycją jest nowo powstałe rondo przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, o którym pisaliśmy TUTAJ. Przypomnijmy, że teraz wjazd na obiekty i wyjazd będzie odbywał się tylko w tym miejscu. Dotychczasowy wjazd został zamknięty.

fot. P. Dubiel, nowe rondo przy MOSiR Łańcut

Pomimo ciężkiej sytuacji społeczno-gospodarczej związanej z pandemią staramy się nie zwalniać tempa. Kolejne wartościowe informacje dla Mieszkańców już niebawem. Wszystkim Państwu życzę dużo zdrowia, bo to dziś szczególnie ważne! – czytamy na profilu burmistrza Miasta Rafała Kumka.

Komentarze

Mieszkanka pisze:

I tak trzymać! Pandemia minie, droga zostanie, a ludzie mają pracę! To takie budujące w tych niełatwych czasach. Pozdrawiam pracujących przy obwodnicy Łańcuta!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jakie ulice w Łańcucie będą niebawem remontowane? Sprawdź!

Przebudowa dróg w Łańcucie. Sprawdź jakie ulice zostaną zmodernizowane i przebudowane. Prace, przy niektórych z nich zaczną się jeszcze w tym roku.

Czytaj dalej

MOSiR Łańcut będzie miał nowy wjazd

Przy obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie powstało rondo. Oznacza to, że teraz wjazd na obiekt będzie odbywał się zupełnie inaczej.

Czytaj więcej

Będzie wymiana oświetlenia w mieście

W dniu wczorajszym w Urzędzie Miasta Łańcuta została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Miasto Łańcut oraz konserwacja oświetlenia ulicznego wraz z zapewnieniem finansowania w oparciu o model ESCO”.

Czytaj więcej