Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-09, 10:17


Przy obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie powstało rondo. Oznacza to, że teraz wjazd na obiekt będzie odbywał się zupełnie inaczej.

Wyjeżdżać z MOSiR-u będzie można na dwa sposoby:

wjeżdżając bezpośrednio na drogę krajową 94, kierując się w prawo w kierunku Rzeszowa,

lub wjeżdżając w prawo na drogę krajową 94, kierując się na sąsiadującą z wyjazdem “zawrotkę” w kierunku Przeworska.

W planach jest również trzeci sposób: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wykona drogę serwisową, która po dobudowaniu przez Miasto Łańcut odcinka: rondo przy MOSiR – Hotel Łańcut, docelowo połączy MOSiR z centrum miasta bezpośrednim przejazdem. Wówczas będzie istniała możliwość wjechania i wyjechania z obiektów MOSiR bezpośrednio na ul. 3-go Maja.

Wjazd na obiekty MOSiR-u będzie odbywał się bezpośrednio z drogi krajowej, zarówno jadąc z kierunku Rzeszowa jak i Przeworska.

Z nowego ronda zaczniemy korzystać już na przełomie października i listopada. Dotychczasowy wjazd zostanie całkowicie zlikwidowany. Wykonawcą powstałej inwestycji jest Łańcucki Zakład Komunalny.

Koszt inwestycji to około 100 tys. zł.

fot. P. Dubiel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Będzie wymiana oświetlenia w mieście

W dniu wczorajszym w Urzędzie Miasta Łańcuta została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Miasto Łańcut oraz konserwacja oświetlenia ulicznego wraz z zapewnieniem finansowania w oparciu o model ESCO”.

Czytaj więcej

Trwają prace na terenach inwestycyjnych przy ul. Polnej

Od grudnia ubiegłego roku trwają prace przy Strefie Aktywności Gospodarczej, która zlokalizowana jest przy ul. Polnej w Łańcucie.

Czytaj więcej

Nowe boiska sportowe oddane do użytku

Miasto Łańcut inwestuje w sport. W ubiegłym tygodniu oddano do użytku kolejną inwestycję sportową wpisaną w tegoroczny budżet miasta. Cztery nowe boiska sportowe.

Czytaj więcej