Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-06, 13:45


W dniu wczorajszym w Urzędzie Miasta Łańcuta została podpisana umowa na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Miasto Łańcut oraz konserwacja oświetlenia ulicznego wraz z zapewnieniem finansowania w oparciu o model ESCO”.

Co to oznacza?

W mieście zostaną wymienione istniejące oprawy oświetleniowe na oprawy ze źródłem światła LED wraz z osprzętem. Takich punktów świetlnych zostanie wymienionych ponad 2050.

Program obejmuje także wdrożenie oprogramowania geolokalizującego wraz z aplikacją mobilną, która umożliwi przeprowadzenie inwentaryzacji oraz pozwoli na bieżące monitorowanie stanu oświetlenia. Możliwe będzie także zgłaszanie usterek i awarii oświetlenia przez Mieszkańców Łańcuta. Dzięki temu utrzymana zostanie sprawność infrastruktury oświetleniowej.

Nowa inwestycja pozwoli także na wybranych ulicach miasta regulować natężenie oświetlenia w porze nocnej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Trwają prace na terenach inwestycyjnych przy ul. Polnej

Od grudnia ubiegłego roku trwają prace przy Strefie Aktywności Gospodarczej, która zlokalizowana jest przy ul. Polnej w Łańcucie.

Czytaj więcej

Nowe boiska sportowe oddane do użytku

Miasto Łańcut inwestuje w sport. W ubiegłym tygodniu oddano do użytku kolejną inwestycję sportową wpisaną w tegoroczny budżet miasta. Cztery nowe boiska sportowe.

Czytaj więcej

„INSTYTUCJA/PLACÓWKA PRZYJAZNA OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SENIOROM”

„Instytucja przyjazna osobom z niepełnosprawnością i seniorom” to kolejna inicjatywa w naszym mieście skierowana właśnie do takich osób.

Czytaj więcej