Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-09-28, 13:51


Od grudnia ubiegłego roku trwają prace przy Strefie Aktywności Gospodarczej, która zlokalizowana jest przy ul. Polnej w Łańcucie.

Przygotowanie terenów inwestycyjnych objęło wykonanie uzbrojenia technicznego i komunikacyjnego.

Głównym celem tej inwestycji jest tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju przedsiębiorczości i nowych inwestycji w mieście.

Obecnie zostały wykonane: 2 zbiorniki żelbetowe na wody opadowe, droga dojazdowa wraz z placem manewrowym (pozostała do wykonania ostatnia warstwa nawierzchni asfaltowej), przepompownia ścieków przy zbiorniku nr 1, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji deszczowej oraz sieć sanitarna.

Prace trwają przy budowie chodnika, budowie przepompowni ścieków przy zbiorniku nr 2, montażu pomp i rozruchu systemu kanalizacji deszczowej. W trakcie jest również wykonanie oświetlenia, plantowanie i niwelacja terenu.

Kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych przyczyni się do lokowania działalności Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz podniesienia konkurencyjności gospodarki obszaru.

fot. P. Dubiel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Nowe boiska sportowe oddane do użytku

Miasto Łańcut inwestuje w sport. W ubiegłym tygodniu oddano do użytku kolejną inwestycję sportową wpisaną w tegoroczny budżet miasta. Cztery nowe boiska sportowe.

Czytaj więcej

„INSTYTUCJA/PLACÓWKA PRZYJAZNA OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SENIOROM”

„Instytucja przyjazna osobom z niepełnosprawnością i seniorom” to kolejna inicjatywa w naszym mieście skierowana właśnie do takich osób.

Czytaj więcej