Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-09-14, 13:07


Miasto Łańcut inwestuje w sport. W ubiegłym tygodniu oddano do użytku kolejną inwestycję sportową wpisaną w tegoroczny budżet miasta. Cztery nowe boiska sportowe.

Uczniowie Szkół Podstawowych nr 2 i nr 4 w Łańcucie już korzystają z odnowionych boisk: dwóch piłkarskich ze sztuczną trawą oraz dwóch wielofunkcyjnych pokrytych bezpieczną nawierzchnią. Nowe obiekty spełniają najwyższe standardy. Boiska są wygodne i bezpieczne – potwierdzają to sami uczniowie.

Po zakończonych zajęciach szkolnych obiekty zostaną udostępnione także zainteresowanym mieszkańcom.

Na budowę boisk Miasto Łańcut pozyskało środki zewnętrzne z ministerialnego programu Sportowa Polska.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„INSTYTUCJA/PLACÓWKA PRZYJAZNA OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SENIOROM”

„Instytucja przyjazna osobom z niepełnosprawnością i seniorom” to kolejna inicjatywa w naszym mieście skierowana właśnie do takich osób.

Czytaj więcej