Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-10, 11:31


Jednym z laureatów XV Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2020 został wybrany Marian Falger. Kapituła konkursowa wyróżniła go za całokształt działalności w sporcie łańcuckim.

Ze względów prywatnych Pan Marian nie mógł być obecny na gali wręczenia nagród.
9.03.2021 r. w Urzędzie Miasta Łańcuta zorganizowano spotkanie z laureatem, na którym wręczono mu nagrodę oraz przeprowadzono krótką rozmowę na temat sytuacji łańcuckiego sportu.

Zapraszamy na krótką relację wideo z tego wydarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rawlplug Sokół Łańcut pokonuje lidera tabeli Suzuki 1 Ligi Mężczyzn!

W minioną sobotę w Łańcucie odbył się mecz 26 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn, w którym Rawlplug Sokół Łańcut pokonał drużynę Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk.

Czytaj więcej

Kadra SPEC Stal Łańcut – runda wiosenna sezonu 2020/2021

Poniżej prezentacja całej kadry łańcuckiego zespołu. Po zakończeniu rundy jesiennej na stanowisku trenera SPEC Stali Łańcut zasiadł Krzysztof Korab. Z drużyny natomiast odszedł Kamil Drob.

Czytaj więcej

Żeńska Stal z Pucharem Burmistrza Miasta Łańcuta!

Dnia 28 lutego br. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Halowy Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt U-15 o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej