Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-05, 11:38


Dnia 28 lutego br. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Halowy Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt U-15 o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Rywalizowało ze sobą sześć zespołów: Stal Stalowa Wola, ŁKS Stal Łańcut – Biało/Niebieskie, Grodziszczanka Grodzisko Dolne, DAP Dębica, Sanovia Lesko oraz ŁKS Stal Łańcut – Granatowe.

Turniej zwyciężyła drużyna ŁKS-u Stali Łańcut – Biało/Niebieskie. Drugie miejsce zdobyły zawodniczki DAP Dębica, a trzecie ŁKSu Stal Łańcut- Granatowe. Drużyny z dwóch niższych stopniów podium zgromadziły po 8 punktów podcza rywalizacji, a w bezpośrednim meczu zremisowały ze sobą 2:2. O drugim miejscu dla dębiczanek zdecydował lepszy wynik bramkowy w całym turnieju (13:7).

Na zakończenie puchary oraz wyróżnienia w imieniu Burmistrza Miasta Łańcuta wręczył Zastępca Dyrektora MOSiR w Łańcucie Adam Onyszczuk.

FOT. MOSiR łAŃCUT

Klasyfikacja generalna wyglądała następująco:

  1. ŁKS Stal Łańcut- Biało/ Niebieskie- 12 pkt,
  2. DAP Dębica- 8 pkt,
  3. ŁKS Stal Łańcut- Granatowe- 8 pkt,
  4. Stal Stalowa Wola- 7 pkt,
  5. Grodziszczanka Grodzisko Dolne- 6 pkt,
  6. Sanovia Lesko- 0 pkt.

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy Bramkarz: Natalia Pydych (Stal Stalowa Wola),
Najlepszy Obrońca: Patrycja Wołowiec (DAP Dębica),
Najlepszy Strzelec: Daria Cwynar (ŁKS Stal Łańcut – Granatowe),
Najlepszy Zawodnik: Maja Bar (ŁKS Stal Łańcut – Biało/Niebieskie).

Źródło: MOSiR Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

[relacja wideo] Rozstrzygnięto Sportowy Plebiscyt Łańcuta za 2020 rok

Zapraszamy do obejrzenia relacji z XV Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2020 roku, który odbył się 25 lutego 2021.

Czytaj więcej

Najlepszy Sportowiec i Trener Łańcuta 2020

XV Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2020 roku rozstrzygnięty został 25 lutego 2021. Wtedy przyznano też wyróżnienie za całokształt działalności związanej z rozwojem sportu w Łańcucie.

Czytaj więcej

Kolejne medale dla łańcuckich akrobatów

W dniach 19-21 lutego br. w Świdnicy odbył się 25. Międzynarodowy Turniej Wiosny im. H. Chmielewskiego. W zawodach nie mogło zabraknąć reprezentantów z Łańcuta.

Czytaj więcej