Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-01, 13:51


Zapraszamy do obejrzenia relacji z XV Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2020 roku, który odbył się 25 lutego 2021.

Najlepszy Sportowiec – Kamila Szlęk i Klaudia Balawender – UKS Akrobata Łańcut
wyróżnienie – Hubert Kłak – LUKS Zieloni Łańcut
Najlepszy Trener – Adam Bielecki – LUKS Zieloni Łańcut
wyróżnienie – Agnieszka Muroń – UKS Akrobata Łańcut
Najlepszy Młodzieżowiec – Cezary Szpindor – SPEC Stal Łańcut
wyróżnienia – Zofia Pinderska – MKS Łańcut, Julia Curzytek i Karol Szlęk – UKS Akrobata Łańcut, Julia Ogorzały – PTG Sokół Łańcut
Specjalne wyróżnienie za całokształt działalności – Marian Falger – SPEC Stal Łańcut
Sportowa Inicjatywa Roku – Łańcuckie Towarzystwo Tenisowe
Specjalne wyróżnienie Kapituły – KS Pegaz Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Najlepszy Sportowiec i Trener Łańcuta 2020

XV Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2020 roku rozstrzygnięty został 25 lutego 2021. Wtedy przyznano też wyróżnienie za całokształt działalności związanej z rozwojem sportu w Łańcucie.

Czytaj więcej

Kolejne medale dla łańcuckich akrobatów

W dniach 19-21 lutego br. w Świdnicy odbył się 25. Międzynarodowy Turniej Wiosny im. H. Chmielewskiego. W zawodach nie mogło zabraknąć reprezentantów z Łańcuta.

Czytaj więcej

We’re talking about…Anna Miros (Podolec). Powracamy z serią wywiadów!

Po 4 latach wznawiamy naszą serię „We’re talking about…”. Ma ona na celu przybliżyć sylwetki mniej lub bardziej znanych osób z różnych dziedzin, niewątpliwie związanych z naszym miastem.

Czytaj więcej