Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-09, 13:26


W minioną sobotę w Łańcucie odbył się mecz 26 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn, w którym Rawlplug Sokół Łańcut pokonał drużynę Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk.

Gospodarze podejmowali na parkiecie lidera swoich rozgrywek w dużym skupieniu, od początku próbując przejąć dominację w meczu. Każda kolejna od kwarta zaczynała się przewagi łańcucian, co tylko umacniało ich pozycję na boisku.

Dobra współpraca zawodników i mocny sposób gry doprowadziły do zwycięstwa zespół z Łańcuta.
Rawlplug Sokół Łańcut – Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 77.
Nagrodę MVP uzyskał Maciej Klima, zdobywając 14 pkt, 11 zbiórek i 2 asysty.

Punkty zdobyte przez innych zawodników prezentują się następująco:
Zaguła 6p, 7as,
Kulikowski 10p, 5 zb,
Karolak 15p,
Małgorzaciak 11p,
Fraś 9p, 9zb,
Pełka 8p, 7zb,
Majka 8p,
Czerwonka 5p

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego spotkania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Żeńska Stal z Pucharem Burmistrza Miasta Łańcuta!

Dnia 28 lutego br. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Halowy Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt U-15 o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

[relacja wideo] Rozstrzygnięto Sportowy Plebiscyt Łańcuta za 2020 rok

Zapraszamy do obejrzenia relacji z XV Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2020 roku, który odbył się 25 lutego 2021.

Czytaj więcej

Najlepszy Sportowiec i Trener Łańcuta 2020

XV Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2020 roku rozstrzygnięty został 25 lutego 2021. Wtedy przyznano też wyróżnienie za całokształt działalności związanej z rozwojem sportu w Łańcucie.

Czytaj więcej