Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-04, 14:10


W sobotę 19 grudnia o godz. 9:00 na krytej pływalni MOSiR w Łańcucie odbędą się po raz kolejny Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Łańcuta w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach młodych adeptów pływania.

Zgłoszenia do zawodów odbywają się w formie elektronicznej.

Wypełnione karty startowe powinny być dostarczone do gospodarza zawodów w formie elektronicznej na adres: sport@mosir-lancut.pl najpóźniej do 3 dni przed zawodami tj. do 16.12.2020 r. Karty, które zostaną doręczone po terminie nie będą brane pod uwagę!

W linku poniżej można pobrać kartę startową oraz przeczytać program Otwartych Mikołajkowych Mistrzostw Łańcuta w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.
http://www.mosir-lancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=13…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Nowe godziny otwarcia łańcuckiego basenu

Z dniem dzisiejszym ulegają zmianie godziny funkcjonowania krytej pływalni. Wciąż trwają ograniczenia dla osób przebywających na basenie.

Czytaj więcej

Weekendowe wydarzenia sportowe

Sprawdź kalendarz wydarzeń sportowych odbywających się podczas tego weekendu.

Czytaj więcej

Wyniki wydarzeń sportowych ostatniego weekendu

Sprawdź wyniki wydarzeń sportowych minionego weekendu (21-22.11.2020).

Czytaj więcej