Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-29, 13:32


Od wtorku spływają do nas powoli Wasze zdjęcia konkursowe.

Nie chcemy Was już dłużej trzymać w niepewności czy warto brać udział w bałwanowym konkursie. Prezentujemy Wam przygotowane przez nas nagrody!

Wysyłając do nas zdjęcia, pamiętajcie żeby wybrać jedno. Kiedy wysyłacie kilka, to wybór zostawiacie nam. Każdy uczestnik w albumie konkursowym będzie miał tylko jedno zdjęcie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kartka z kalendarza. Łańcut w 1984 r.

Podczas wydania Dziennika Telewizyjnego z 19.07.1984 roku widzowie mogli podziwiać nasze miasto.

Czytaj więcej

Łańcucki Finał WOŚP – zapowiedź

Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury zaprasza na „Łańcucki Finał z Głową”, który odbędzie się w dniu 31 stycznia (niedziela) 2021 r. o godz. 18:00 na Placu przy MDK w Łańcucie (ul. Kościuszki 15). Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Szpital w Łańcucie szczepi seniorów

25.01.2021 r. zaczął się kolejny etap szczepień przeciw COVID-19, szczepienia seniorów.

Czytaj więcej