Informacje dla turystów

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-28, 12:00


Podczas wydania Dziennika Telewizyjnego z 19.07.1984 roku widzowie mogli podziwiać nasze miasto.

Miasto Łańcut w 1984 r. w konkursie o tytuł Mistrza Gospodarności miast do 15 tysięcy mieszkańców zajął pierwsze miejsce. Z tej okazji TVP wyemitowało materiał ukazujący przemianę miasta w tamtych latach.

Zapraszamy do obejrzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wyjątkowy Łańcut w obiektywie Edwarda Sońskiego

Zapraszamy na wyjątkową, fotograficzną podróż uliczkami naszego miasta.

Czytaj więcej

Wirtualne zwiedzanie w Łańcucie

Łańcut jest miastem, które od kilkuset lat słynie z wyjątkowych zabytków zarówno w Zamku, jak i kościele Farnym. Co roku odwiedza nas wielu turystów nie tylko z Polski, ale również całego świata. 

Czytaj więcej

Świąteczna aura w Łańcucie

Łańcut, jak większość polskich miast, na początku grudnia rozświetliły świąteczne dekoracje. Najbardziej okazałe z nich możemy obejrzeć na Plantach i przed MDK. Zapraszamy na krótką relację fotograficzną!

Czytaj więcej