Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-27, 10:44


W ubiegły piątek- 24 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVII Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta w 2022 r.

Wydarzenie rozpoczął Jerzy Hałka, po krótce przybliżając historię plebiscytu oraz poszczególnych laureatów.

Kolejno głos zabrał konferansjer tego wydarzenia- Krzysztof Szczepaniak, który pełni również rolę Przewodniczącego Kapituły Konkursowej.

Zgromadzeni przedstawiciele miejskich drużyn sportowych, ale również dyrekcje szkół podstawowych, mieli okazję premierowo zobaczyć przygotowany przez nas film, o rozwoju łańcuckiego sportu, który możecie Państwo obejrzeć poniżej.

Później nastąpiło oficjalne przedstawienie i wyróżnienie laureatów poszczególnych kategorii tegorocznego plebiscytu.

Specjalne Wyróżnienie za Całokształt Działalności w Sporcie Łańcuckim otrzymał Aleksander Maślak, od lat związany z koszykówką.

W kategorii Najlepszego Młodzieżowca- Talentu Roku wyróżnienie uzyskali Anastazja Dec i Michał Stopyra. Zwycięskie okazały się Laura Bester i Maja Bednarz.

Wyróżnienie w kategorii Najlepszy Trener 2022 r. otrzymał Sławomir Sopel, a zwycięski okazał się Dariusz Kaszowski.

Najważniejszym sportowym wydarzeniem w Łańcucie minionego roku okrzyknięty został awans PTG Sokoła Łańcut do Energa Basket Ligi.

W kategorii Sportowca Roku wyróżnienie otrzymali Zofia Pinderska oraz Patryk Wójcik. Zwycięzcą został Marcin Nowakowski.

Jak przebiegło wręczenie nagród? Zapraszamy do obejrzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych już wkrótce zawita do Łańcuta

Olimpiada rozgrywana jest od 1995 roku i obecnie podzielona jest na trzy bloki dyscyplin: sporty letnie, sporty halowe i sporty zimowe. Właśnie w ramach rywalizacji w obrębie ostatniej z nich młode sportsmenki zmierzą się w Łańcucie.

Czytaj więcej

MKS Paradiso Łańcut zagrał dla Poli

Niedzielne popołudnie (12.02) w hali MOSiR w Łańcucie okazało się nie lada gratką dla lokalnych miłośników siatkówki.

Czytaj więcej

FC Sport Południe Łańcut przegrywa u siebie z liderem

W minioną sobotę łańcucka drużyna futsalowa podejmowała na swoim boisku lidera tabeli 2 Ligi Futsalu- BSF Busko-Zdrój.

Czytaj więcej