Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-05, 08:55


Odzyskanie przez Polskę niepodległości stało się inspiracją do wspólnego świętowania oraz zaznaczenia, jak istotną rolę w kształtowaniu tożsamości narodowej odgrywają wartości szczególnie ważne w życiu Polaków: wolność, poszanowanie godności i praw człowieka.

Burmistrz Miasta Łańcuta oraz Starosta Łańcucki zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza na koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2021 r. (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK.

13 listopada (sobota) w ramach obchodów Święta Niepodległości MDK Filia Podzwierzyniec zaprasza na film pt. „Piłsudski” w Kinie za Rogiem i Koncert Pieśni Patriotycznych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Nie bądź obojętny! Pomóż osobom bezdomnym w okresie zimowym

Niskie temperatury są poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia szczególnie dla osób bezdomnych. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie zwraca się do mieszkańców miasta z apelem o informowanie właściwych służb i pracowników ośrodka o wszystkich zauważonych przypadkach zagrażających życiu osób bezdomnych.

Czytaj więcej

Zmiana w organizacji ruchu drogowego!

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami w organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarza komunalnego w Łańcucie na czas Święta Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej

W dzielnicy Podzwierzyniec powstał nowy mural

Artyści z całej Polski i zagranicy stworzyli wyjątkowy mural w dzielnicy Podzwierzyniec. Przez dwa dni każdy z nich tworzył coś swojego, co ostatecznie połączyło się w jedność i uatrakcyjniło miejską przestrzeń. Zapraszamy na krótką relację filmową.

Czytaj więcej