Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-25, 14:57


Artyści z całej Polski i zagranicy stworzyli wyjątkowy mural w dzielnicy Podzwierzyniec. Przez dwa dni każdy z nich tworzył coś swojego, co ostatecznie połączyło się w jedność i uatrakcyjniło miejską przestrzeń. Zapraszamy na krótką relację filmową.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XLIII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

19 października odbyła się XLIII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – prędkość jaką mogą dziś osiągnąć porywy wiatru to nawet 90 km/h. Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa podkarpackiego!

Czytaj więcej

Josip Jelačić uhonorowany w 220 rocznicę urodzin

W minioną sobotę odsłonięto poświęconą mu tablicę pamiątkową.

Czytaj więcej