Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-09, 08:31


„Muzeum – Zamek w Łańcucie: odkryj domowe oblicze zamkowego życia i
zobacz ordynackie spa z początku XX w.” to tytuł pod jakim w łańcucie będą się odbywać tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W dniach 12-14 maja 2023 r. w ramach 10. odsłony wydarzenia, będącej częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską, wstęp do łańcuckiego zamku będzie za symboliczne 1 zł.

Akcja ma na celu bliższe poznanie różnorodności projektów, realizowanych z pomocą dotacji unijnych.

FOT. MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE

W trakcie wydarzenia będzie można zwiedzić II piętro Zamku oraz Łaźnie
Zamkowe w ramach promocyjnego biletu, w cenie 1 zł/os. za każdą z tych
ekspozycji.

W czasie Dni Otwartych Funduszy Europejskich, wejściówki na ekspozycję II piętra Zamku oraz do Łaźni Zamkowych, będzie można nabyć w Kasach Biletowych w budynku Maneż (ul. 3-go Maja 10).

Tekst: Julia Kułak
Źródło: Muzeum-Zamek w Łańcucie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

2 maja obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

2 maja obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji wszystkie dzieci z łańcuckich przedszkoli zgromadziły się dziś o godzinie 9.30 na Plantach Miejskich by razem świętować. Tegorocznymi prowadzącymi byli podopieczni z Prywatnego Przedszkola i Żłobka Tygrysek w Łańcucie wraz z opiekunami. 

Czytaj więcej

Tajemnice Łańcuckiego Ratusza – retransmisja

Miasto Łańcut we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Łańcucie zorganizowało 28 kwietnia spotkanie z archeolog p. Ewą Kędzierską oraz historyczką p. Joanną Kluz, które przedstawiły historię zarówno rynku jak i owianego legendą łańcuckiego ratusza. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania retransmisji.

Czytaj więcej

Antoni Duda- Dziewierz bohaterem XVII Spotkania Łańcuckiej Resursy Kultury Pamięci

Wczoraj- 25 kwietnia o godz. 18:00 odbyło się XVII Spotkanie Łańcuckiej Resursy Pamięci, podczas, którego przybliżona została historia i sylwetka, wieloletniego Dyrektora Muzeum Zamku w Łańcucie- Antoniego Dudy-Dziewierza.

Czytaj więcej