Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-16, 08:11


Od 15.02 do 30.04.2021 r. mamy czas na rozliczenie podatku dochodowego. Warto pamiętać, że podatek odprowadzany w Łańcucie przyczynia się do rozwoju miasta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rusza kampania #PoliczSięZŁańcutem

Wpływy z PIT to bardzo ważne źródło dochodów budżetu miasta. Rusza kampania informacyjna, która ma zachęcić mieszkańców do składania deklaracji podatkowych w Łańcucie. Zeznania podatkowe można składać od poniedziałku 15 lutego.

Czytaj więcej

#PoliczSięZŁańcutem

Odeszła dr Barbara Duhl

W nocy z 9 na 10 lutego zmarła dr Barbara Duhl pochodząca z Łańcuta. Pracowała jako pediatra w Rzeszowie, należała do „kobiet solidarności”.

Czytaj więcej