Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-01-12, 09:53


Miejski Zarząd Budynków informuje, że ze względów technicznych, od dnia 15 stycznia 2024 r. w parkomatach zostanie wycofana możliwość wnoszenia opłat za postój pojazdów w strefie płatnego parkowania bilonem o nominale 10 gr. 

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe stawki opłat, które są obecnie jednymi z najniższych w Polsce pozostają bez zmian i wynoszą:

  • 1-sza godzina 2,00 zł
  • 2-ga godzina 2,40 zł
  • 3-cia godzina 2,80 zł
  • 4-ta i każda kolejna godzina 2,00 zł

Zachęcamy także kierowców korzystających z postojów w strefach płatnego parkowania, nie tylko w Łańcucie, do skorzystania z możliwości wnoszenia opłat za pomocą aplikacji mobilnej. W  naszym przypadku możliwość taką stwarza najpopularniejsza w Polsce aplikacja SkyCash.

Dzięki zainstalowanej aplikacji można np. dokonywać opłat na zasadzie użycia przycisków START na początku parkowania i STOP po jego zakończeniu. Jest to najpopularniejsza forma wykorzystywania aplikacji do płatności za postój w strefach płatnego parkowania na całym świecie. Aplikacja posiada również bardzo wiele dodatkowych funkcjonalności tj. płatności za autostrady, bilety komunikacji miejskiej, PKP, LOT, kina, itp.

Lokalizacja parkomatów dostępna TUTAJ.

fot. S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jak zanieczyszczone jest dziś powietrze w Łańcucie?

W Łańcucie znajdują się 4 czujniki, które na bieżąco przesyłają dane dotyczące aktualnego poziomu obecności pyłów zawieszonych w powietrzu. Sprawdźmy jak prezentuje się dziś powietrze w Łańcucie na smogowej mapie Polski.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie przed silnym mrozem!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie przed zjawiskiem jakie może wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego: silny mróz.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LXVIII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji

28 grudnia odbyło się posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. Tego dnia w Sesji uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z posiedzenia.

Czytaj więcej