Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-09-02, 09:25


Stowarzyszenie Planeta Rodzin oraz MDK filia Podzwierzyniec w Łańcucie zapraszają na „Piątkowe granie” wszystkich fanów gier planszowych w każdy piątek o godz. 19:00.

Inicjatywa wspólnego grania w gry już od jutra (3.09, godz. 19:00) zostanie wprowadzona w życie. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, jednak deklarują, że większość gier jest przeznaczona dla graczy od 14 lat.

Jak można wziąć udział w planszowych rozgrywkach?
Dla zainteresowanych powstała specjalna grupa na Facebooku („Piątkowe granie”), do której zainteresowani mogą dołączać i rezerwować dla swojej drużyny gry i stoliki.

Wspólne spotkania będą się odbywały co piątek o godz. 19:00 w MDK filia Podzwierzyniec. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronach facebookowych organizatorów.

FOT. PLANETA RODZIN

Źródło: Planeta Rodzin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny

Po wielomiesięcznym zdalnym nauczaniu, przerwie wakacyjnej i ogólnym rozluźnieniu, uczniowie wracają do szkolnych ławek. Dla większości nauczycieli, uczniów i dyrektorów szkół to z jednej strony powrót do normalności, z drugiej jednak wyzwanie.

Czytaj więcej

Jesienna akcja szczepienia lisów!

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w dniach 9 – 18 września br. jesiennej akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Czytaj więcej

Zakończenie wakacji już w ten weekend!

Już wkrótce kończą się wakacje. Z tej okazji Miasto Łańcut organizuje trzydniową imprezę na miejskich plantach.

Czytaj więcej