Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-29, 13:00


W minioną środę mieliśmy przyjemność uczestnictwa w tajemniczym wydarzeniu zorganizowanym przez Miasto Łańcut.

Okazało się, że był nim koncert plenerowy zorganizowany we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną w Łańcucie. Event był jednym z elementów obchodów ustanowionego przez Radę Miasta Roku Muzyki w Łańcucie.

Zapraszamy na krótką relację!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Piękne i niezwykłe muzyczne wydarzenie na łańcuckich plantach

Już dziś o godzinie 20:00 na łańcuckich plantach wydarzy się coś wyjątkowego. Piękne i niezwykłe muzyczne wydarzenie. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Piątkowe wydarzenia w MDK w Łańcucie

Miniony piątek był bogaty w wydarzenia organizowane w łańcuckim domu kultury.

Czytaj więcej

W Muzeum- Zamku w Łańcucie powstają nowe przestrzenie dla zwiedzających

Wczoraj mogliśmy uczestniczyć w konferencji prasowej zorganizowanej w łańcuckim Zamku, podczas której zostały zaprezentowane nowe atrakcje turystyczne przygotowywane przez muzeum.

Czytaj więcej