Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-30, 13:29


W Polsce spadł pierwszy śnieg. Kilkucentymetrowa warstwa śniegu przykryła także Łańcut. Zobaczcie, jak prezentuje się miasto w zimowym klimacie.

Postanowiliśmy wybrać się rano na spacer i uwiecznić dla Was zimowy krajobraz naszego miasta, zanim temperatura podskoczy i wszystko stopnieje.

Według prognoz zimowa aura ma utrzymywać się jeszcze przez kilka dni, jednak bez opadów śniegu. Bliżej weekendu czeka nas ocieplenie.

fot. S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Oddaj krew – ratuj życie”

6 grudnia w dniu św. Mikołaja zrób prezent i podaruj komuś krew.

Czytaj więcej

Wiadomo, jaki będzie limit osób na święta

Ile osób będzie mogło wziąć udział w Wigilii? Od kilku dni pojawiały się różne interpretacje rządowych zapowiedzi. W tym roku święta Bożego Narodzenia z ograniczeniami – rząd opublikował rozporządzenie, które zakłada limit osób zaproszonych spoza domu.

Czytaj więcej

Uwaga! Przerwa w dostawie wody!

Łańcucki Zakład Komunalny informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Sprawdź jakich ulic ona dotyczy.

Czytaj więcej