Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-22, 15:09


Jak zapewne większość z Was zauważyła, nasze najnowsze informacje publikujemy od jakiegoś czasu na nowej stronie internetowej lancutnews.pl. To nie koniec zmian!

Rolę Redaktora Naczelnego objął Piotr Dubiel.

Cieszę się, że będę mógł pokierować redakcją TV Łańcut. W tym roku mija 10 lat odkąd ukazujemy się na lokalnym rynku. Naszym wspólnym celem jest rozwój i wzmocnienie pozycji TV Łańcut w mieście oraz regionie – mówi redaktor naczelny Piotr Dubiel. – Pełniąc swoją funkcję będę dążył do tego, aby TV Łańcut oraz serwis lancutnews.pl zostały najlepszym źródłem informacji dla Mieszkańców – dodaje.

Zapraszamy na nasza nową stronę: www.lancutnews.pl

Piotr Dubiel, redaktor naczelny

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcucka biblioteka jako trzecia na Podkarpaciu w ogólnopolskim rankingu bibliotek!

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie w Ogólnopolskim Rankingu Bibliotek 2020 zajęła 29 miejsce na 835 zgłoszonych placówek. W województwie podkarpackim wyższe pozycje w rankingu zajęły tylko biblioteki z Boguchwały i Jasła.

Czytaj więcej

Radni uchwalili budżet na przyszły rok

W trakcie dzisiejszej Sesji Rady Miasta Łańcuta, Radni podjęli uchwałę budżetową na przyszły rok.

Czytaj więcej

Przypadkowe zatrzymanie

Policjant w czasie wolnym od służby dokonał zatrzymania.

Przedwczoraj ok. godz. 10 w Łańcucie, uwagę funkcjonariusza w jego czasie wolnym od służby zwrócił pewien mężczyzna. Był to 50 – cio latek , którego poszukiwała łańcucka policja, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwany próbując zatrzymać samochód na tzw. „stopa” wydał się znajomy funkcjonariuszowi. Pomimo, że miał ubraną maseczkę i czapkę, został rozpoznany jako osoba poszukiwana.

Przypuszczenia policjanta zostały potwierdzone i doprowadziły do zatrzymania i oddelegowania do zakładu karnego mieszkańca gminy Białobrzegi.

Źródło: KPP Łańcut