Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-18, 09:36


Policjant w czasie wolnym od służby dokonał zatrzymania.

Przedwczoraj ok. godz. 10 w Łańcucie, uwagę funkcjonariusza w jego czasie wolnym od służby zwrócił pewien mężczyzna. Był to 50 – cio latek , którego poszukiwała łańcucka policja, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwany próbując zatrzymać samochód na tzw. „stopa” wydał się znajomy funkcjonariuszowi. Pomimo, że miał ubraną maseczkę i czapkę, został rozpoznany jako osoba poszukiwana.

Przypuszczenia policjanta zostały potwierdzone i doprowadziły do zatrzymania i oddelegowania do zakładu karnego mieszkańca gminy Białobrzegi.

Źródło: KPP Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Pomoc żywnościowa również w 2021 roku

Po raz kolejny w Łańcucie mieszkańcy będą mogli skorzystać z pomocy żywnościowej. W 2020 r. Miasto Łańcut wraz z PCK Przeworsk wsparło w ten sposób 284 rodziny, w których żyje 715 osób, wydając łącznie ok. 130 ton żywności.

Czytaj więcej

Rządowy Program Klub – nabór do kolejnej edycji już trwa!

Już po raz szósty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB. Środki może pozyskać podmiot działający przez co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. W edycji 2021 Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel kwotę w wysokości 40 mln zł. Zachęcamy łańcuckie kluby do zgłaszania się i aplikowania!

Czytaj więcej

Pomocny taniec

Rada Rodziców, Absolwenci, Uczniowie oraz Nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Łańcucie pot. „Śrub” zatańczyli dla Karola.

Czytaj więcej