Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-21, 09:32


Rejon Energetyczny Leżajsk informuje o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej!

W dniu 22.07.2021 r. w godz. od 8:00 do 15:00 wyłączeni będą odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Łańcut 78 Kościuszki – obwód w kierunku Głuchowa.

W dniu 22.07.2021 r. w godz. od 8:00 do 10:00 wyłączeni będą odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Łańcut 78 Kościuszki – obwód w kierunku Łańcuta.

Szczegółowych  informacji o przerwach w dostawie energii będzie można uzyskać na stronie internetowej  www.pgedystrybucja.pl/dystrybucja/dla-klienta/informacje-o-wylaczeniach/rejon/Leżajsk lub na rozwieszanych plakatach. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Rajd odbędzie się w dniach 25-31 lipca br. Na trasie wśród innych miast znalazł się Łańcut.

Czytaj więcej

„Muzyczny Festiwal we wspomnieniach łańcucian” – zapowiedź

W tym roku Muzyczny Festiwal w Łańcucie obchodził swoje sześćdziesięciolecie. Z tej okazji Telewizja Łańcut przygotowała krótki film dokumentalny poświęcony głównie historii Muzycznego Festiwalu.

Czytaj więcej

Prof. Zenon Brzewski Honorowym Obywatelem Miasta Łańcuta

Tytuł Honorowego Obywatela Miasta Łańcuta jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę miasta.

Czytaj więcej