Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-04, 11:45


Dotarła do nas informacja, iż na jednej z posesji w Głuchowie w noworoczny poranek odnaleziono psa.

Biały, średniej wielkości pies przybłąkał się do domu o nr 149 z miejscowości Głuchów.

Pies jest mocno przestraszony, jednak posiadane przez niego szelki oraz ogólny zadbany wygląd świadczą o tym, że ma właściciela.

Właściciel psa, bądź osoby, które mogą pomóc w zlokalizowaniu właściciela proszeni są o kontakt pod nr: 697 584 745.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem w Łańcucie

Jak informuje Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego w Łańcucie dzisiaj w naszym mieście będzie można odczuć mocne podmuchy wiatru.

Czytaj więcej

Strefa Aktywności Gospodarczej w Łańcucie

Strefa Aktywności Gospodarczej zlokalizowana jest przy ul. Polnej. To ponad 12 ha uzbrojonego terenu. Głównym celem tej inwestycji jest tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju przedsiębiorczości i nowych inwestycji w mieście. To także nowe miejsca pracy.

Czytaj więcej

Sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie

Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury informuje, że sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie. Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę wesprzeć Fundację WOŚP już dziś to serdecznie zapraszamy. Lista miejsc gdzie znajdują się puszki dostępna na afiszu.

Czytaj więcej