Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-02, 13:25


Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Poniżej znajduje się informacja gdzie i w jakich godzinach nastąpi wyłączenie.

źródło: Miasto Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dziś Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta

LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się dziś, tj. 29 września 2023 roku o godzinie 15:00. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej

Wypadek na A4. Nie żyją dwie osoby

Na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Rudna Mała, przed godziną 9:00 doszło do wypadku. Na trasie w kierunku Przemyśla dachował bus. Trwa akcja ratunkowa. Rannych jest kilkanaście osób.

Czytaj więcej

Weekendowe propozycje

Nie wiesz jak spędzić nadchodzący weekend? Poniżej przedstawiamy weekendowe propozycje.

Czytaj więcej