Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-09-22, 10:01


Nie wiesz jak spędzić nadchodzący weekend? Poniżej przedstawiamy weekendowe propozycje.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Pierwszy dzień jesieni. Kiedy przypada?

Początek września rozpieszczał Polaków wyjątkowo letnią pogodą i słonecznymi dniami. Nie zmienia to jednak faktu, że zbliża się pierwszy dzień jesieni.

Czytaj więcej

Sierpniowy Biuletyn Miejski

Czy widzieliście już sierpniowy Łańcucki Biuletyn Miejski? Jeśli nie, to zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną.

Czytaj więcej

Jesienna akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 21 września do 3 października 2023 r. jesiennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczepienie obejmie w całości teren województwa podkarpackiego.

Czytaj więcej