Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-09-20, 08:46


Czy widzieliście już sierpniowy Łańcucki Biuletyn Miejski? Jeśli nie, to zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną.

W tym wydaniu znajdziecie m.in. takie tematy jak: Podsumowanie kadencji – Finanse, Budowa II nitki magistrali wodociągowej, Miasta partnerskie Łańcuta, Rocznica działalności CIT, czy wywiad z Joanną Kluz. Swoje wydarzenia podsumowały także miejskie jednostki takie jak Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie.

Biuletyn w wersji elektronicznej znajdziecie TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jesienna akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 21 września do 3 października 2023 r. jesiennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczepienie obejmie w całości teren województwa podkarpackiego.

Czytaj więcej

Beatyfikacja Rodziny Ulmów [wideo]

10 września 2023 roku odbyła się beatyfikacja Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich siedmiorga dzieci. Markowska rodzina, 24 marca 1944 roku, została zamordowana przez Niemców za udzielanie pomocy Żydom. Uroczystość beatyfikacyjna miała miejsce w Markowej, gdzie Ulmowie mieszkali i gdzie zostali zamordowani.

Czytaj więcej

Zmiana organizacji ruchu m.in. na ulicy 3-go Maja

Poniżej znajduje się informacja o zmianach w organizacji ruchu drogowego w dniach 9 (sobota) oraz 10 (niedziela) września 2023 roku. Związane jest to z uroczystością beatyfikacyjną Rodziny Ulmów w Markowej.

Czytaj więcej