Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-06, 07:28


Łańcucki Zakład Komunalny informuje o przerwie w dostawie wody!

W dniu 06.07.2021 r. (wtorek) od godziny 08:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców następujących ulic:

  • Traugutta (odcinek od skrzyżowania z ulicami Armii Krajowej do Rodziny Ulmów),
  • Kusocińskiego,
  • Daszyńskiego,
  • Bohaterów Westerplatte,
  • Górne.

Przerwa spowodowana jest modernizacją sieci wodociągowej związaną z przebudową drogi krajowej nr 94. Za powstałe utrudnienia ŁZK przeprasza swoich odbiorców.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zaproszenie na tegoroczne Dni Miasta Łańcuta

Już jutro rozpoczną się kolejne Dni Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Łańcut w programie „Poland In Undiscovered”

Pod koniec maja w Łańcucie gościł Ryan Socash- amerykański youtuber (mieszkający w Polsce), który wraz z ekipą „Poland In” pokazują niesamowite miejsca w Polsce.

Czytaj więcej

Postęp prac przy tzw. obwodnicy

Sprawdziliśmy jak postępują prace w ramach rozbudowy odcinka DK94 Łańcut – Głuchów (tzw. obwodnicy Łańcuta). Jak podaje GDDKiA na dzień 22 czerwca br. zaawansowanie wszystkich robót wynosiło 77%. Zobaczcie jak zmienił się krajobraz wzdłuż drogi w ciągu niemal dwóch lat.

Czytaj więcej