Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-28, 10:25


Łańcucki Zakład Komunalny informuje!

[AKTUALIZACJA]

Przerwy w dostawie wody w dniu 29 czerwca 2022 (środa):

W godzinach od 10:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach Mościckiego, Piłsudskiego – Garabskie, Skotnik (częściowo), Wandy Rutkiewicz, Królowej Jadwigi i blok wojskowy.

W godzinach 12:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na osiedlu Braci Śniadeckich łącznie z ulicami Traugutta, Daszyńskiego.

W dniu 29 czerwca 2022 (środa) odbiorcy wody w Woli Małej i Woli Dalszej – dostawa wody w godzinach:

6:00 – 9:00; 15:00 – 16:00, jeżeli wody wystarczy to również 19:00 – 20:00.

Przerwy w dostawie wody w dniu 28 czerwca 2022 (wtorek):

W godzinach od 10:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach Mościckiego, Piłsudskiego – Grabskie, Skotnik (częściowo), Wandy Rutkiewicz, Królowej Jadwigi i blok wojskowy.

W godzinach od 12:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na osiedlu Braci Śniadeckich łącznie z ulicami Traugutta, Daszyńskiego.

W związku z trudną sytuacją hydrologiczną, ekstremalnymi upałami i brakiem opadów ŁZK Sp. z o.o. apeluje o racjonalne korzystanie z wody:

  • – nie napełnianie basenów ogrodowym,
  • – nie mycie samochodów,
  • – nie podlewanie trawników i ogródków.

W przypadku utrzymywania się tej sytuacji, mogą nastąpić czasowe przerwy w dostawie wody w godzinach od 23:00 do 5:00.

Informacje dotyczące dostawy wody aktualizowane są TUTAJ.

źródło: ŁZK

Komentarze

Beata pisze:

Fajne przerwy w dostawach maja a na Woli Małej to odwrotnie 2 godzinki tylko woda w kranie a jak wystarczy jej to może wieczorem będzie.

ada pisze:

zaprosmy cyrk wodny, uruchommy fontanny i kurtyny wodne

Użytkownik pisze:

Niektórzy wracają w nocy z pracy (brudni po pracy fizycznej) i potrzebują skorzystać z wody. Także zamykanie wody na noc to jest jakieś nieporozumienie…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zła sytuacja hydrologiczna w Łańcucie

Od kilku dni fala upałów nawiedza całą Polskę, a co za tym idzie również nasze miasto. Najbliższy tydzień również zapowiada się gorąco.

Czytaj więcej

Dni Miasta Łańcuta 2022 – zapowiedź

Już jutro rozpocznie się jedna z najważniejszych imprez w naszym mieście – Dni Miasta Łańcuta. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

23 czerwca – Dzień Ojca

Obchody tego święta zapoczątkowane zostały w Stanach Zjednoczonych i po raz pierwszy odbyły się tam w czerwcu 1910 roku. Wydarzenie miało na początku charakter lokalny i dopiero w 1972 roku stało się oficjalne w całych Stanach. Nie zmieniła się data – amerykański Dzień Ojca obchodzony jest 19 czerwca. Natomiast Dzień Ojca w Polsce obchodzimy od 1965 roku, zawsze 23 czerwca.

Czytaj więcej