Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-05-07, 11:24


W dniu dzisiejszym nowa Rada Gminy Łańcut rozpoczęła kolejną kadencję. Podczas sesji inauguracyjnej wybrano przewodniczącego. W trakcie trwającej sesji wójt oraz 21 radnych złożyli ślubowanie.

Wójt Gminy Łańcut: Tadeusz Pasieczny

Przewodniczący Rady Gminy Łańcut: Tomasz Skomra

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Łańcut: Jacek Albigowski

Członkowie Składu Komisji Skrutacyjnej:

  • Barbara Czechowicz (przewodnicząca komisji)
  • Ewa Rejman-Dziok
  • Monika Szydełko

Radni Gminy Łańcut:

Jacek Albigowski, Barbara Balawender, Katarzyna Bujak, Jakub Czarnota, Barbara Czechowicz, Jan Kiełb, Renata Klimas, Ryszard Krauz, Beata Krawiec, Beata Lew, Zbigniew Mendrala, Ewa Rejman-Dziok, Benedykt Skiba, Tomasz Skomra, Kazimierz Słonina, Piotr Socha, Łukasz Szajnar, Monika Szydełko, Ireneusz Tarała, Łukasz Techman oraz Jan Zuber.

fot. Piotr Dubiel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

I Sesja Rady Miasta Łańcuta IX kadencji już jutro

Na jutro, tj. 7 maja, zwołano I Sesję Rady Miasta Łańcuta IX kadencji. Posiedzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Iskierka uzyskuje kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata IDO

W dniach 27-28 kwietnia Zespół Taneczny Iskierka prezentował swoje umiejętności podczas Mistrzostw Polski IDO Show Dance & Production, które odbyły się w łańcuckiej hali MOSiR.

Czytaj więcej

Zapraszamy na zajęcia Aikido w Łańcucie [wideo]

Odkryj harmonię między ciałem, umysłem i duchem! Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Aikido w Łańcucie, gdzie sztuka walki staje się sztuką samoobrony i rozwoju osobistego.

Czytaj więcej