Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-29, 14:04


Odkryj harmonię między ciałem, umysłem i duchem! Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Aikido w Łańcucie, gdzie sztuka walki staje się sztuką samoobrony i rozwoju osobistego.

Aikido to nie tylko trening fizyczny, to filozofia, która uczy nas szacunku, współpracy i równowagi. W Łańcucie zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który pomaga odkryć piękno i głębię tego japońskiego stylu sztuk walki. Mogliśmy się o tym przekonać, towarzysząc uczestnikom w zajęciach.

Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Aikido, czy też jesteś doświadczonym praktykiem – zajęcia są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania.

Dołącz do naszej społeczności, gdzie znajdziesz wsparcie, motywację i inspirację do ciągłego doskonalenia się. Zapisz się na zajęcia już dziś i rozpocznij swoją podróż ku równowadze i samodoskonaleniu z Aikido w Łańcucie – zachęca Mirosław Omiatacz, instruktor Aikido Łańcut.

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obchody Święta 10 Pułku Strzelców Konnych z Łańcuta [wideo]

W minioną niedzielę miały miejsce uroczystości związane z obchodami święta 10 Pułku Strzelców Konnych z Łańcuta.

Czytaj więcej

Zamknięcie odcinka ul. Grunwaldzkiej w Łańcucie

Planowane jest zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka ulicy Grunwaldzkiej w Łańcucie. Sprawdź szczegóły poniżej.

Czytaj więcej

Młodzież przewodzi w odkrywaniu tajemnic miasta! [wideo]

W dniu dzisiejszym Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łańcucie organizuje konkurs powiatowy „Let me show you Łańcut around”, który odbywa się w różnych zakątkach naszego malowniczego miasta. To niezwykła okazja, by poznać Łańcut z perspektywy młodych i pełnych energii osób.

Czytaj więcej