Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-02, 14:12


W piątek 30 lipca, uczestnicy Rajdu Tylko dla Zuchwałych wjechali na rynek w Łańcucie. Zabytkowe samochody przemieszczały się Szlakiem Miast i Miejsc UNESCO usytuowanych na południu Polski.

Tegoroczna edycja rajdu miała charakter zarówno rekreacyjny jak i krajoznawczy. Popularyzowała turystykę samochodową, jednocześnie ukazując wyjątkowe miasta i miejsca Polski z najciekawszymi zabytkami w kraju. Naczelnym celem rajdu było wytyczenie nowego szlaku turystycznego koncentrującego się przede wszystkim na wyjątkowości i pięknie pamiątek kultury wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Rajd rozpoczął się 25 i trwał do 31 lipca. Składał się z siedmiu etapów.

  • I etap: Jawor – Wrocław 25.07.2021
  • II etap: Wrocław – Opole 26.07.2021
  • III etap: Opole – Tarnowskie Góry 27.07.2021
  • IV etap: Tarnowskie Góry – Oświęcim 28.07.2021
  • V etap: Oświęcim – Niepołomice 29.07.2021
  • VI etap: Niepołomice – Łańcut 30.07.2021
  • VII etap: Łańcut – Zamość 31.07.2021

Organizatorem rajdu jest Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji przy pomocy Gminy Jawor oraz miłośników motoryzacji ze wszystkich miast, znajdujących się na trasie przejazdu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XLI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji

28 lipca odbyła się XLI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

22 lipca miała miejsce akcja wydawania żywności

W ubiegły czwartek PCK Przeworsk przeprowadził na terenie Łańcuta akcję wydawania żywności osobom najbardziej jej potrzebującym.

Czytaj więcej

XLI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji – transmisja na żywo

W najbliższą środę kolejne posiedzenie Rady Miasta. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej