Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-04-12, 14:16


W miniony weekend łańcucka drużyna rozpoczęła swoją rywalizację w fazie play off. Gospodarze podejmowali na swoim parkiecie zespół GKS-u Tychy.

Zapraszamy na relację wideo z tych emocjonujących pojedynków!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Niezawodni „Zieloni”

W dniach 20-21.03.2021r w Będzinie został rozegrany Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym pod patronatem Prezydenta Miasta – Eliminacje do Mistrzostw Europy w Rosji.

Czytaj więcej

MKS Łańcut na 3 miejscu w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorek (grupy VI)!

W dniach 6-9.03.2021 r. w Proszowicach odbyły się ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce (grupy VI).

Czytaj więcej

Marian Falger odebrał nagrodę za Całokształt Działalności w Łańcuckim Sporcie

Jednym z laureatów XV Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2020 został wybrany Marian Falger. Kapituła konkursowa wyróżniła go za całokształt działalności w sporcie łańcuckim.

Czytaj więcej